Kontakt

Du når vår reception och växel på telefonnummer 08-556 219 00 mellan klockan 07.00 och 16.00. Vi har stängt för lunch 11.00-12.00. Vill du kontakta oss via e-post gör du det på info@m3bygg.se. Vet du vem du söker är e-postadressen förnamn.efternamn@m3bygg.se.

Vanlig post skickas till M3 Bygg AB, Dialoggatan 1, 141 75 Kungens Kurva. Fakturaadressen hittar du under fliken ”Leverantörer”. Besöksadressen är Dialoggatan 1, plan 6, Kungens Kurva. Besöksparkering finns precis utanför ingången.

Johan_Lindberg

Johan Lindberg

VD 08-556 219 14 johan.lindberg@m3bygg.se vCard
SFÄ_2

Stefan Fällman

Affärschef 08-556 219 19 stefan.fallman@m3bygg.se vCard
cba

Charlotta Björnsdotter Andersson

HR-Ansvarig 08-556 219 09 charlotta.b.andersson@m3bygg.se vCard
thomas_jansson-m3bygg_101011_0018

Thomas Jansson

Enhetschef Projektsupport 08-556 219 21 thomas.jansson@m3bygg.se vCard
JSK

Jan Skägg

Marknadsstrateg 08-556 219 10 jan.skagg@m3bygg.se vCard
tbj

Tomas Björnrun Alsborger

Affärssamordnare 08-410 319 34 tomas.bjornrun@m3bygg.se vCard
TBI

Ted Biverud

Marknad 08-556 219 02 ted.biverud@m3bygg.se vCard
TER

Thomas Erdhage

Projektchef 08-556 219 08 thomas.erdhage@m3bygg.se vCard
THE

Tommy Hermansson

Projektchef 08-556 219 24 tommy.hermansson@m3bygg.se vCard
SMY

Stefan Mylonas

Projektchef 08-410 319 33 stefan.mylonas@m3bygg.se vCard
RER

Rolf Eriksson

Projektchef 08-556 219 25 rolf.eriksson@m3bygg.se vCard
HER

Hans Ericsson

Projektchef 08-556 219 12 hans.ericsson@m3bygg.se vCard