08-556 219 00

Kontakt

Du når vår reception och växel på telefonnummer 08-556 219 00 mellan klockan 07.00 och 16.00. Vi har stängt för lunch 11.00-12.00. Vill du kontakta oss via e-post gör du det på info@m3bygg.se. Vet du vem du söker är e-postadressen förnamn.efternamn@m3bygg.se.

Vanlig post skickas till M3 Bygg AB, Rökerigatan 19, 121 62 Johanneshov. Fakturaadressen hittar du under fliken ”Leverantörer”.

Johan Lindberg

VD

08-556 219 14

johan.lindberg@m3bygg.se

Stefan Fällman

Affärschef

08-556 219 19

stefan.fallman@m3bygg.se

Charlotta Björnsdotter Andersson

HR-Ansvarig

08-556 219 09

charlotta.b.andersson@m3bygg.se

Thomas Jansson

Enhetschef Projektsupport

08-556 219 21

thomas.jansson@m3bygg.se

Jan Skägg

Marknadsstrateg

08-556 219 10

jan.skagg@m3bygg.se

Marcus Åkerlund

Affärssamordnare

08-410 319 45

marcus.akerlund@m3bygg.se

Jan Loshammar

Eftermarknadschef

08-410 319 54

jan.loshammar@m3bygg.se

Kjell Jansson

Kalkyl- och inköpschef

08-556 219 03

kjell.jansson@m3bygg.se

Jenny Englund

Ekonomiansvarig

08-556 219 18

jenny.englund@m3bygg.se

Milla Leinonen

KMA-ansvarig

08-556 219 27

milla.leinonen@m3bygg.se

Thomas Erdhage

Projektchef

08-556 219 08

thomas.erdhage@m3bygg.se

Christina Lindén

Projektchef

08-410 319 61

christina.linden@m3bygg.se

Tommy Hermansson

Projektchef

08-556 219 24

tommy.hermansson@m3bygg.se

Stefan Mylonas

Projektchef

08-410 319 33

stefan.mylonas@m3bygg.se

Tony Holm

Projektchef

08-556 219 20

tony.holm@m3bygg.se