Kontakt

Du når vår reception och växel på telefonnummer 08-556 219 00 mellan klockan 07.00 och 16.00. Vi har stängt för lunch 11.00-12.00. Vill du kontakta oss via e-post gör du det på info@m3bygg.se. Vet du vem du söker är e-postadressen förnamn.efternamn@m3bygg.se.

Vanlig post skickas till M3 Bygg AB, Rökerigatan 19, 121 62 Johanneshov. Fakturaadressen hittar du under fliken ”Leverantörer”.

Johan Lindberg

VD 08-556 219 14 johan.lindberg@m3bygg.se vCard

Stefan Fällman

Affärschef 08-556 219 19 stefan.fallman@m3bygg.se vCard

Charlotta Björnsdotter Andersson

HR-Ansvarig 08-556 219 09 charlotta.b.andersson@m3bygg.se vCard

Thomas Jansson

Enhetschef Projektsupport 08-556 219 21 thomas.jansson@m3bygg.se vCard

Jan Skägg

Marknadsstrateg 08-556 219 10 jan.skagg@m3bygg.se vCard

Tomas Björnrun Alsborger

Affärssamordnare 08-410 319 34 tomas.bjornrun@m3bygg.se vCard

Ted Biverud

Marknad 08-556 219 02 ted.biverud@m3bygg.se vCard

Thomas Erdhage

Projektchef 08-556 219 08 thomas.erdhage@m3bygg.se vCard

Tommy Hermansson

Projektchef 08-556 219 24 tommy.hermansson@m3bygg.se vCard

Stefan Mylonas

Projektchef 08-410 319 33 stefan.mylonas@m3bygg.se vCard

Rolf Eriksson

Projektchef 08-556 219 25 rolf.eriksson@m3bygg.se vCard

Hans Ericsson

Projektchef 08-556 219 12 hans.ericsson@m3bygg.se vCard